Novinky Blustream

Blustream MFP72 - 7x2 multiformátový přepínač, scaling, de/embeddování audia

Prezentační multipřepínač s HDMI a VGA vstupy, analogovými vstupy, s podporou 4K rozlišení, integrovaným scalerem a režimem maticového přepínače s oddělením audio signálu a možností řízení pomocí IR a RS-232 a to v jednom zařízení. To je multipřepínač BluStream MFP72, který je za skvělou MO cenu 15950,- Kč s DPH.

news mfp72

Celý článek...

Blustream SW21AB-V2/SW41AB-V2 – 4K HDMI přepínače s podporou HDCP 2.2

Pomalu ale jistě se na trh dostávají zařízení vyžadující pro svůj provoz podporu HDCP 2.2. Pokud chcete být na tyto technologie připraveni, využijte naši nabídku nových HDMI přepínačů BluStream SW21AB-V2 a SW41AB-V2, které všechny tyto novinky podporují!

news sw21 41 abv2

Celý článek...

Blustream HD11AU - 4K HDMI audio embedder/de-embedder

Opravdu univerzální řešení vložení zvuku do HDMI signálu, nebo oddělení původního zvuku z HDMI signálu v jednom zařízení nabízí BluStream HD11AU. Toto velmi malé zařízení nabízí dva režimy. Embedder, při kterém je možné vložit analogový stereo signál do původního HDMI signálu, nebo De-embedder, při kterém je z HDMI signálu oddělena zvuková stopa buď v podobě analogového audio signálu, nebo digitálního koaxiálního audio signálu.

news hd11au

Celý článek...

Blustream modulární HDMI/HDBaseT matice - Možnost přizpůsobit maticový přepínač Vašim potřebám

Potřebujete HDMI matici 8x3, nebo třeba 3x6? BluStream nabízí řešení v podobě modulární matice nastavitelné podle potřeby uživatele. Možné jsou také dodatečné úpravy matice v případě, že zákazník bude chtít systém rozšířit.

Modulární HDMI matice BluStream s maximální konfigurací 8x8 tak nabízí ideální řešení, jak navrhnout cenově optimální řešení dle požadavků a potřeb zákazníka. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na tel. čísle (+420) 777 742 514, nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

news modular

Celý článek...

Blustream CEX120B-KIT - HDMI extender přenášející signál po koaxiálním kabelu až 120m

Potřebujete poslat HDMI signál na delší vzdálenost, ale máte ve stávající instalaci jen starší koaxiální kabely? Pomoci vám může nový extender značky BluStream, model CEX120B-KIT. Tento extender dokáže přenášet HDMI signál, včetně obousměrného přenosu IR signálu, po klasickém koaxiálním kabelu až na vzdálenost 120 metrů v rozlišení až 1080p!
news cex120b kit

Celý článek...

O značce Blustream

blustream wdq

Blustream menu

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk