bannerwdq.png

Tiskové zprávy

V pátek 31.3.2017 a v sobotu 1.4.2017 budeme na výstavě Audio Video Show Praha 2017 Praha 2017 v hotelu Dorint Don Giovanni. Najdete nás znovu ve třetím patře v místnosti č. 380. Výstava je veřejnosti přístupná v pátek od 10:00 až 19:00 a v sobotu od 10:00 až 18:00. Těšíme se na vás!

Celý článek...

Nový katalog ke stažení - Atlona for Education. Dozvíte se více o nových produktech Atlona a jejich použití v oblasti vzdělávání. Katalog si můžete stáhnout ZDE.

av for education

Chtěli bychom vás tímto informovat, že nás nově najdete i v Praze. Otevíráme novou pobočku na adrese: Šperlova 2280/28, 149 00, Praha 11-Chodov. Rádi se tam s vámi potkáme.

pobocka praha wdq

Celý článek...

Už nyní se můžete podívat na video o novince Atlona AT-UHD-HDVS-300-KIT a to s českými titulky. Video najdete ZDE a brzy přibudou i další.

wdq youtube 300kit

Již brzy Atlona  uvede na trh novou řadu produktů – OmniStream. Tato řada je určena pro distribuci 4K videa, audia a řídicích signálů pomocí gigabitové sítě. Mezi funkcemi těchto produktů najdete například podporu 4K/UHD/30 Hz s převzorkováním barev 4:4:4, a 60 Hz s převzorkováním barev 4:2:0, stanovení primární a redundantní sítě (streamu),2 kanálové kódování, dekódování, přenos zašifrovaného obsahu či PoE napájení. Více informací již brzy na našich stránkách.

omnistream wdq

S radostí oznamujeme, že se chystáme uvést na český trh novou americkou značku Beale Xpress. tato značka nabízí široký sortiment reproduktorů, které využívají technologii Sonic VortexTM. Jedná se o dvoupásmové reproduktory s 1" výškovým reproduktorem a s možností montáže do stěny nebo stropu. Nabízejí možnost zapojení 8Ω nebo 25/70/100 V a magnetické uchycení rámečku. Více se o jejich produktech dozvíte na našich stránkách.

beale wdq

Na světe je nová verze AT-SW-AMS softwaru od Atlony pro správu systému produktů, tato verze zahrnuje rozšíření podpory dalších produktů. Stáhnout si ji můžete ZDE.

at sw ams wdq

Jsme rádi, že můžeme oznámit naši spolupráci s další značkou. Nově se stáváme distributorem kabeláže značky Metz Connect.

Metz Connect nabízí široký sortiment kabelů certifikovaných pro HDBaseT, např. metráž strukturované kabeláže kategorie CAT6A a CAT7A, patch kabely CAT6A v provedení Halogen Free, úhlové i rovné instalační konektory RJ45 pro kabel CAT6A/7A a patch panely. Více se o jejich produktech dozvíte na našich stránkách.

metz wdq

Pokud jste ještě neměli příležitost prohlédnout si nový katalog Atlona 2016, nebo některou z nových brožur, naleznete je ZDE.

atlona katalog 2016 wdq

avhifi-cz-Logo-200x100

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy