velocity banner

18. června, 2011 | zdroj: Commercial Integrator

best_2Commercial Integrator oznámila na výstavě InfoComm 2011 v Orgando (USA) vítěze ceny nejlepší technologie elektronického systému  BEST (Best Electronics Systems Technologies).  Vítězové budou také uvedeni ve vydání Commercial Integrator za červenec/srpen. Cenu BEST v kategorii maticový přepínač získal Atlona AT-PRO2HD1616M-SR.

(z leva: Šéfredaktor Commercial Intagrator; Prezident společnosti Atlona Technologies; PR a marketing Atlona manager)


Oceněný maticový přepínač  | Atlona Technologies AT-PRO2HD1616M-SR

best_3Atlona je hrdá na to, že mohla prezentovat svůj nejnovější HDMI 1.4 maticový přepínač: AT-PRO2HD1616M-SR. Tento 16x16 HDMI maticový přepínač založený na technologii HDBaseT, umožňuje přenos na vzdálenost až 100m při rozlišení až 4Kx2K (4x vyšší než 1080p) po jednom nenákladném kabelu (Cat5/6/7).

best_4

O 2011 BEST produktech

Cena Commercial Integrator BEST se uděluje jedinečným řešením z různých oblastí integrací. Vítězové jsou vybíráni z mnoha kategorií, jako jsou audio distribuční systémy, ovládání a automatizace, digital signage, security, telekonference a další. Kvalita zúčastněných produktů byla výjimečná  a hlasování bylo v mnoha ohledech těsné. Porota, složená z odborníků, včetně vydavatelů Commercial Integrator a předních integrátorů, rozhodovala o vítězích na základě hlavních kriterií, kterými jsou: kreativita, inovace, vybavení zařízení, jednoduchost instalace nebo implementace a obchodní výhody.

O Commercial Integrator

Commercial Integrator je publikace zaměřená na potřeby profesionálních integrátorů, kteří se specializují na malé a střední systémové aplikace. Kromě produktů a instalací se Commercial Integrator zabývá tématy jako jsou odhadovaní cen prací, projektové nabídky, celkovou prognózou vývoje trhu a další. Takže, pokud vyrábíte, prodáváte, provádíte servis nebo instalace… zařizujete kanceláře, nemocnice, školy nebo restaurace, pak je Commercial Integrator právě ten specializovaný zdroj, který potřebujete pro vyhledávání a sledování nových tržních příležitostí a růst vašeho podnikání.

atlona_wdq

blustream wdq

cyp-pruhledne

dvdo_wdq

emotiva-77455280

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk