bannerwdq.png

SAN JOSE, Kalifornie 5. 1. 2015 – Atlona, výrobce zařízení pro distribuci AV signálu, oznámila, že v rámci výstavy ISE 2015 v Amsterdamu uvede na trh až 12 nových produktů pro komerční a rezidenční instalace. Mezi těmito novinkami budou 4K/UHD extendery, přepínače a matrixy, které budou podporovat novou verzi HDCP 2.2. Na výstavě naleznete Atlonu ve stánku 7-P180.

ise atlona wdq

Atlona, jakožto jeden z letošních sponzorů výstavy, se snaží ukázat zájem a snahu více oslovit evropské zákazníky. Ilya Khayn, prezident a spoluzakladatel firmy Atlona, k tomu řekl: „Začíná nový rok a my si myslíme, že výstava ISE je tím správným místem ve správnou dobu, kde vzbudit rozruch představením nových produktů. Tato nová řešení, která plánujeme odhalit, podnítí zájem nejen našich partnerů.“

„Nemohu ještě prozradit detaily,“ řekl Khayn, „ale mohu říci, že našim zákazníkům představíme více takových produktů, na kterých jsme si vybudovali svou dobrou pověst – chytře integrovaná řešení, absolutní kompatibilita s řídicími systémy, ultra spolehlivý výkon a skvělá cena. Jsem přesvědčen, že jak zákazníci v USA, tak i ti v Evropě budou nadšeni z toho, jak rychle budou tyto produkty dostupné.“

Důležitým doplňkem této nové řady produktů Atlona je i možnost využití nových standardů HDBaseTTM 5PlayTM. Integrátoři, projektanti a intalační firmy také určitě ocení možnost přenosu 4K/UHD videa, audia, řídících signálů, napájení a Ethernetu pomocí jednoho kabelu.

„Také jsme zvýšili naši podporu v Evropě prostřednictví rozšíření řad školeného personálu, což naši distributoři jistě rádi uslyší,“ uvedl Khayn. „To umožní našim partnerům získat školení přímo od našich zaměstnanců.“

 

Pár slov o firmě Atlona

Atlona poskytuje inovativní a spolehlivé řešení pro AV a IT distribuci a připojení. Od roku 2003 se společnost zabývá designovými a inženýrskými projekty mnohdy oceněnými, které zahrnují bytové i komerční řešení v oblasti AV a IT včetně oblasti vzdělávání, obchodu, státní správy, zábavy a zdravotní péče.

Produkty a služby Atlony v oblasti designu, integrace, poradenství a instalace zjednodušují instalaci, minimalizují údržbu a zvyšují všestrannost produktů u řešení s automatickým ovládáním. Vize Atlony je jednoduchá: poskytnout zákazníkovi produkt, který je navržený a vyvinutý tak, aby svými prvky, výkonem a spolehlivostí odpovídal požadavkům profesionálů. Jednoduše poskytnout nejlepší kvalitu v tomto oboru.

atlona_wdq

emotiva-77455280

blustream wdq

dvdo_wdq

avhifi-cz-Logo-200x100

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk