velocity banner

Atlona do své řady 4K/UHD HDMI na HDBaseT maticových přepínačů přidává dvě novinky

Orlando, Florida, 17. 6. 2015 – Atlona rozšiřuje svou řadu UHD-PRO3 dual-distance HDMI na HDBaseT maticových přepínačů přidáním maticových přepínačů 16x16 AT-UHD-PRO3-1616M a 4x4 AT-UHD-PRO3-44M, které podporují 4K/UHD/60 Hz, PoE a HDCP 2.2 ochranu. Podobně jako zbytek řady mohou být tyto maticové přepínače použity v instalacích s více zónami a v domácích AV systémech pro přenos audia.

„Naše zákazníky řada UHD-PRO3 velmi zaujala. Tyto dva nové maticové přepínače dodají této řadě všestrannost a také možnosti, které zatím nikdo jiný nenabízí,“ řekl Steve Heintz, produktový manažer Atlona. „Díky kompatibilitě s HDCP 2.2, PoE a více kanálům pro audio de-embedding nabízí tyto přepínače obrovskou flexibilitu a komfort pro naše zákazníky.“

tiskova zprava clso uhd at uhd pro3 1616m 44m

Mezi další funkce patří přenos signálu pomocí HDBaseT na 100 m a 70 m pomocí jednoho kabelu, dále přenos obousměrného RS-232 a IR řízení, průchozí 3D, konfigurace na základě GUI a podpora komunikace EDIDu.

Oba modely mají HDBaseT výstupy – AT-UHD-PRO3-1616M jich má 16, AT-UHD-PRO3-44M má 4, mohou přenášet signály AV, řízení a napájení do dvou vzdáleností (dual-distance). AT-UHD-PRO3-1616M nabízí navíc čtyři HDMI výstupy, AT-UHD-PRO3-44M má navíc jeden HDMI výstup se samostatně volitelným zrcadlením a maticovým režimem, čímž se zvyšuje flexibilita výstupu.

Nabízí profesionální zpracování audia, oba modely mohou de-embeddovat audio se stereem, nabízí linkový audio break výstup s hlasitostí, ztlumení, 5-band EQ se svorkovnicovými konektory pro dvanáct zón výstupu PRO3-1616M a tři zóny výstupu u PRO3-44M. Tyto maticové přepínače podporují digitální zvukové signály až 192 kHz/24-bit.

Tyto maticové přepínače jsou kompatibilní s různými řídicími systémy, možnost ovládání pomocí TCP/IP, RS-232 a IR. Nabízí také OLED displej pro zobrazení stavu, aktualizovatelný firmware přes IP a integrovaný web server pro nastavení a konfiguraci přes tablet, chytrý telefon nebo PC.

Oba maticové přepínače je možné uchytit do racku, AT-UHD-PRO3-1616M - 2U, AT-UHD-PRO3-44M – 1U. Napájecí zdroj je zabudovaný a součástí dodávky jsou ruční dálkové ovladače.

AT-UHD-PRO3-1616M a AT-UHD-PRO3-44M by měly být dostupné během třetího čtvrtletí tohoto roku. Pro další informace k uvedeným produktům kontaktujte výhradního dovozce WDQ s.r.o.

Pár slov o firmě Atlona

Atlona poskytuje inovativní a spolehlivé řešení pro AV a IT distribuci a připojení. Od roku 2003 se společnost zabývá designovými a inženýrskými projekty mnohdy oceněnými, které zahrnují bytové i komerční řešení v oblasti AV a IT včetně oblasti vzdělávání, obchodu, státní správy, zábavy a zdravotní péče.

Produkty a služby Atlony v oblasti designu, integrace, poradenství a instalace zjednodušují instalaci, minimalizují údržbu a zvyšují všestrannost produktů u řešení s automatickým ovládáním. Vize Atlony je jednoduchá: poskytnout zákazníkovi produkt, který je navržený a vyvinutý tak, aby svými prvky, výkonem a spolehlivostí odpovídal požadavkům profesionálů. Jednoduše poskytnout nejlepší kvalitu v tomto oboru.

atlona_wdq

blustream wdq

cyp-pruhledne

dvdo_wdq

emotiva-77455280

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk