Tisk
PDF

Dovážené značky s výhradním zastoupením

atlona_wdq

Atlona Technologies je společnost poskytující dynamické řešení v oblasti audio video technologií. Jejich produktové řady pokrývají téměř všechna možná řešení v oblasti audio video technologie, včetně nových a neustále se vyvíjejících  inovativních produktů.  Atlona značka zahrnuje rozsáhlou řadu vysoce kvalitních produktů — od kabelů, přes rozbočovače a extendery k distribučním zesilovačům, převodníkům, přepínačům a dalšímu zařízení. Všechna Atlona zařízení a kabely jsou  vyrobeny podle následujících standardů a certifikací: HDMI, DDWG Rev1.0, CE, UL, C-UL, ISO 9001 a ISO 9002.

 

 

blustream wdqBlustream je společnost, která byla založena v Melbourne v Austrálii týmem AV produktových manažerů. Díky svým bohatým zkušenostem se zákazníky a AV produkty a technologiemi byli schopni vytvořit takové HDMI produkty, které nabízejí mnoho funkcí za zajímavou cenu.

 

 

 

cyp logoCYP je evropská společnost, která je v současnosti lídrem na poli systémových integrací a profesionálních instalací po celé Evropě. Přináší široký sortiment AV zařízení a řešení s moderním designem a nejnovějšími technologiemi, na jejichž vývoji se sama podílí.

 

 

dvdo_wdq

DVDO je americká společnost vyvíjející a dodávající řešení pro systémy domácího kina – video přepínače, video procesory a bezdrátové přenosy HDTV.

 

 

 

emotiva-77455280

EMOTIVA je americká společnost vyvíjející a dodávající zesilovače, AV procesory a reprosoustavy pro systémy domácího kina špičkové kvality.

 

 

 

StormAudio-LogoA-BLACKStormAudio je francouzská značka, která vyvíjí a vyrábí zvukové procesory a silové zesilovače určené pro high-endová domácí kina. Cílem produktů značky StormAudio je zvuk, který posluchače naplno vtáhne do sledování filmů nebo hudebního zážitku.

atlona_wdq

StormAudio-LogoA-WHITE

blustream wdq

zidoo vyrobci 420x560

purelink vyrobce7 420x560

emotiva-77455280

cyp-pruhledne

kordz vyrobci2 420x560

dvdo_wdq

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk