Tisk
PDF

Dovážené značky s výhradním zastoupením

atlona_wdq

Atlona Technologies je společnost poskytující dynamické řešení v oblasti audio video technologií. Jejich produktové řady pokrývají téměř všechna možná řešení v oblasti audio video technologie, včetně nových a neustále se vyvíjejících  inovativních produktů.  Atlona značka zahrnuje rozsáhlou řadu vysoce kvalitních produktů — od kabelů, přes rozbočovače a extendery k distribučním zesilovačům, převodníkům, přepínačům a dalšímu zařízení. Všechna Atlona zařízení a kabely jsou  vyrobeny podle následujících standardů a certifikací: HDMI, DDWG Rev1.0, CE, UL, C-UL, ISO 9001 a ISO 9002.

 

 

blustream wdq      Blustream

 

cyp logoCYP je evropská společnost, která je v současnosti lídrem na poli systémových integrací a profesionálních instalací po celé Evropě. Přináší široký sortiment AV zařízení a řešení s moderním designem a nejnovějšími technologiemi, na jejichž vývoji se sama podílí.

 

 

dvdo_wdq

DVDO je americká společnost vyvíjející a dodávající řešení pro systémy domácího kina – video přepínače, video procesory a bezdrátové přenosy HDTV.

 

 

 

emotiva-77455280

EMOTIVA je americká společnost vyvíjející a dodávající zesilovače, AV procesory a reprosoustavy pro systémy domácího kina špičkové kvality.

 

 

 

 

atlona_wdq

blustream wdq

cyp-pruhledne

dvdo_wdq

emotiva-77455280

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk