Tisk
PDF

Dovážené značky s výhradním zastoupením

atlona_wdq

Atlona Technologies je společnost poskytující dynamické řešení v oblasti audio video technologií. Jejich produktové řady pokrývají téměř všechna možná řešení v oblasti audio video technologie, včetně nových a neustále se vyvíjejících  inovativních produktů.  Atlona značka zahrnuje rozsáhlou řadu vysoce kvalitních produktů — od kabelů, přes rozbočovače a extendery k distribučním zesilovačům, převodníkům, přepínačům a dalšímu zařízení. Všechna Atlona zařízení a kabely jsou  vyrobeny podle následujících standardů a certifikací: HDMI, DDWG Rev1.0, CE, UL, C-UL, ISO 9001 a ISO 9002.

oppo_wdq

Společnost OPPO Digital Inc. byla založena v roce 2004 v Mountain View v Kalifornii ve Spojených Státech. V současné době tato společnost vyrábí Blu-Ray přehrávače, které pečlivě navrhuje a sestavuje. Každý budoucí model prochází pečlivým testováním jak ze strany výrobce, tak ze strany uživatelů po celém světě. První modely univerzálních OPPO Blu-Ray přehrávačů, BDP-83 a BDP-83SE, získaly mnoho ocenění po celém světě za skvělé technické provedení, výběr prvotřídních komponent, celkovou kvalitu výrobku a schopnosti přehrávače. A v případě modelu BDP-83SE za naprosto ojediněle kvalitní zvukový výstup. Nyní jsou na trhu dostupné dva nové modely OPPO 3D Blu-ray přehrávačů BDP-103EU a BDP-105EU, které jsou doposud nejambicióznější OPPO 3D Blu-Ray přehrávače s vlastnostmi, které nadchnou všechny uživatele domácích kin a přesvědčí audiofily, že i Blu-Ray přehrávač může mít naprosto fantastický zvuk.

dvdo_wdq

DVDO je americká společnost vyvíjející a dodávající řešení pro systémy domácího kina – video přepínače, video procesory a bezdrátové přenosy HDTV.

atlona_wdq

emotiva-77455280

blustream wdq

dvdo_wdq

Další výrobci

cyp_wdq

avhifi-cz-Logo-200x100

Copyright © 2015 WDQ s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Created by ENZO Software

dotazy

Webové stránky WDQ.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk